Login

KCZB kantoor

Koningin Wilhelminalaan 2
2252 GN Voorschoten

KvK         40407024
IBAN       NL48RABO0365963895


Openingstijden kantoor KCZB

Maandag-donderdag: 8.30-16.30 uur
Vrijdag Gesloten

 

Telefonische bereikbaarheid
De medewerkers zijn telefonisch bereikbaar tussen  8.30-12.30 uur 

 

CORONA MAATREGELEN

De overheid heeft geadviseerd om zoveel mogelijk thuis te werken. Het KCZB bestuur heeft dit advies ter harte genomen en de medewerkers verzocht om aan dit advies gehoor te geven. Omdat niet alle medewerkers nu op kantoor zijn, kan uw vraag wellicht wat vertraging oplopen.  U kunt contact opnemen via de onderstaande e-mailadressen en telefoonnummers. Lukt het u niet om telefonisch contact te krijgen, dan graag een e-mail versturen aan de afdeling/collega waar u contact mee zoekt. Dan bellen we u zo snel mogelijk terug. 

Wij vragen om uw begrip.

 


E-mail / Telefoon

 

 

 

 

 

       
Algemeen   info@kczb.nl 071-5605555
Bestuurssecretariaat Elly van Winden bestuur@kczb.nl 071-5605559
Boekhouding Annika Verhulst boekhouding@kczb.nl 071-5605554
Ledenadministratie
 
Jessica Langenhoff
 
ledenadministratie@kczb.nl
 
071-5605553
 
Bibliotheek Jeroen de Ridder bibliotheek@kczb.nl 071-5605551
Muziekhandel Jeroen de Ridder
Jan Pieter van Coolwijk
musicshop@kczb.nl
muziekhandel@kczb.nl
uitgeverij@kczb.nl
071-5605551 (Buitenland)
071-5605552 (Nederland)
 
Jubileumattenties Jessica Langenhoff ledenadministratie@kczb.nl 071-5605553
Vocaal Elly van Winden vocaal@kczb.nl 071-5605559
KCB
 
Barbara Smeets
Elly van Winden
contractbureau@kczb.nl
 
071-5605559
 
Zangersbank
 
Annika Verhulst
Jessica Langenhoff
zangersbank@kczb.nl
 
071-5605553
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Contactgegevens secretariaten KCZB regio's