Login

KCZB kantoor

Koningin Wilhelminalaan 2
2252 GN Voorschoten

KvK         40407024
IBAN       NL48RABO0365963895


Openingstijden kantoor KCZB

Maandag-donderdag: 8.30-16.30 uur
Vrijdag Gesloten

 

Telefonische bereikbaarheid
De medewerkers zijn telefonisch bereikbaar tussen  8.30-12.30 uur 

Het kantoor van de KCZB is in de zomervakantie gesloten vanaf vrijdag 19 juli tot en met vrijdag 16 augustus 2019.
Om problemen bij de pakketdiensten en PostNL te voorkomen, vragen wij u nadrukkelijk om in deze periode geen bibliotheekmateriaal aan de KCZB te retourneren.
Voor muziekbestellingen kunt u weer bij ons terecht vanaf maandag 19 augustus a.s.

Een e-mailbericht zenden kan natuurlijk altijd, maar gedurende de vakantiesluiting worden uw berichten niet gelezen.


E-mail / Telefoon

       
Algemeen   info@kczb.nl 071-5605555
Bestuurssecretariaat Adri Zandbergen bestuur@kczb.nl 071-5605553
Boekhouding Annika Verhulst boekhouding@kczb.nl 071-5605554
Ledenadministratie
 
Adri Zandbergen
Jeroen de Ridder
ledenadministratie@kczb.nl
 
071-5605552
 
Bibliotheek Jeroen de Ridder bibliotheek@kczb.nl 071-5605551
Muziekhandel Jeroen de Ridder
Jan Pieter van Coolwijk
musicshop@kczb.nl
muziekhandel@kczb.nl
uitgeverij@kczb.nl
071-5605551 (Buitenland)
071-5605552 (Nederland)
071-5605552 
Jubileumattenties Adri Zandbergen info@kczb.nl 071-5605553
Vocaal Adri Zandbergen vocaal@kczb.nl 071-5605553
KCB
 
Barbara Smeets
Caroline van Leeuwen
contractbureau@kczb.nl
 
071-5605559
 
Zangersbank
 
Annika Verhulst
Barbara Smeets
zangersbank@kczb.nl
 
071-5605554
 

 

Contactgegevens secretariaten KCZB regio's