KCZB - DE GROOTSTE KORENBOND VAN NEDERLAND

Medewerkers

Op ons kantoor in Voorschoten zijn onze gemotiveerde, enthousiaste en professionele medewerkers samen voor u aan het werk. Zij zijn telefonisch bereikbaar: maandag tot en met donderdag: uitsluitend tussen 08.30 – 12.30 uur. 

Wij stellen hen graag even aan u voor:

Annika Verhulst ma / di / wo / do   071-5605554
Kantoormanager info@kczb.nl
Financiële administratie boekhouding@kczb.nl
Statuten  
Verzekeringen  
     
Elizee Kramers ma / di / -- / do   071-5605553
Ledenadministratie ledenadministratie@kczb.nl
Zangersbank zangersbank@kczb.nl
   
   
     
Jeroen de Ridder ma / di / wo / do   071-5605551
Bibliotheek bibliotheek@kczb.nl
Uitgeverij uitgeverij@kczb.nl
Muziekhandel muziekhandel@kczb.nl
   
     
Elly van Winden ma / di / wo / do   071-5605559
Kunstenaars Contract Bureau contractbureau@kczb.nl
Vocaal vocaal@kczb.nl
KCZB-bestuursondersteuning bestuur@kczb.nl